Ліцей "Білоцерківський колегіум"

Write on Day

Ось і наближається до свого завершення зміна у «STEAMcamp».

Вихованці аж ніяк не хочуть прощатися зі своїм маленьким табірним літом,тому передостанній день хотіли запам’ятати надовго. Діти мали можливість попрацювати у гуртках декоративно-ужитковогота образотворчого мистецтв. Також пройшов півфінал та грандіозний фіналзмагань із дартсу та смуги перешкод.

Сьогодні для школярів був організований цікавий квест «ART-WebQuest» у дендропарку «Олександрія». Вихованцям табору пропонувалосяпройти кількома станціями і виконати різні завдання. Деякі загони мали змогу востаннє позайматися йогою. Вихованці такожпродовжили працювати над літаками у «Plane Building club». Школярі сьогодні позмагалися один з одним у знаннях рідної мови в«Club of Ukrainian experts».

А найменші вихованці 2 і 3 загонів відвідали цікавий захід у Бібліотеці сімейного читання №9 .Запорукою здоров’я є не лише активний відпочинок, але й здорове харчування, за яке відповідали студенти Вищого професійно-технічногоучилища № 13. Майбутні кухарі готували смачні та корисні страви для вихованців «STEAM camp».

День пройшов надзвичайно швидко, яскраво, неординарно та насичено.

Write on Day

Write on Day

Write on Day

Write on Day

Write on Day

Write on Day

Write on DayВизначна подія

2018-2019 н.р. - рік французької мови

2019 рік - Рік дитини в Київській області